Wiipod Tobacco USA 18 mg/ml

Wiipod Tobacco USA 18 mg/ml

Ndjehuni sensacionale me shijen fantastike të rrushit që ofron një ndjesi të vërtetë për shqisat tuaja. Aroma e rrushit Wiipod vjen në 18 mg/ml dhe 10 mg/ml nikotinë dhe një version pa nikotinë. Wiipod është gati dhe i lehtë për t'u përdorur, i testuar dhe i kontrolluar në një sërë mjedisesh për t'i ofruar përdoruesit fundor shijen më të fortë dhe cilësore në treg.

Opsionet e nikotinës:

0 mg/ml 10 mg/ml 18 mg/ml 18 mg/ml already selected

362,00 L

-
+

Përshkrim i produktit


Pajisja juaj Wiip nuk është e plotë pa Wiipod magjike. Çiftoni pajisjen tuaj me aromën e dëshiruar të Wiipod dhe filloni të fshini!. Shtatë shije Wiipod janë përzgjedhur me kujdes duke testuar dhe dëgjuar nevojat e tregut. Me një pajisje Wiip dhe aromat Wiipod, mund të harroni cigaret që shkaktojnë erë të keqe, kollë dhe dhimbje të fytit. Nëse po planifikoni të lini duhanin dhe nuk dëshironi të lini pas përvojën e duhanit, ne kemi përgatitur dy aroma duhani për ju - Duhan dhe Tobacco USA, dhe për adhuruesit e aromës së frutave katër lloje Wiipod - aromë ekzotike luleshtrydhe, fruta tropikale, shije fantastike rrushi dhe aromë e plotë mango. Nëse jeni një person veror, ne kemi përgatitur për ju aromën më të lezetshme me shijen e plotë të nenexhikut. Rekomandojmë ta përdorni brenda shtatë ditësh nga hapja.

Specifikimet teknike


  • vetëm për përdorim të vetëm
  • kapaciteti: 1.6 ml
  • EAN: 3859893633027

Wiip Magnetic


Wiip Black

Wiip Magnetic
Black

Bli tani
Wiip Pink

Wiip Magnetic
Pink

Bli tani
Kthehu në fillim