Wiip Magnetic, Black

Wiip Magnetic, Black

Ndjeni lirinë me pajisjen e re Wiip Magnetic - praktike, e thjeshtë dhe elegante. Zgjidhni midis 2 ngjyrave - të zezë dhe rozë.

Get a 35% discount when you first register!

**It applies only on the first purchase!

Register now

5.598,50 L

Çmimi promocional:

3.639,00 L

-
+

Përshkrim i produktit


Mbushni më shkurt, ankoni më gjatë! Me një bateri edhe më të fortë, Wiip Magnetic ju lejon të fshini pa kujdes deri në 3 ditë. Nëse jeni me nxitim, mos u shqetësoni, foleja e re C e pajisjes ju siguron një karikim më të shkurtër.

  • 1x pajisje Wiip
  • 1x Wiipod
  • 1x kabllo USB
  • 1x litar

Specifikimet teknike


  • Koha e ngarkimit të baterisë: rreth 30 minuta
  • Slot USB-C me lidhës USB-C
  • EAN: 3859893633140

Wiipod - shije

Gati për përdorim tani. Thjesht kombinoni aromën e dëshiruar të Wiipoda Magnetic ose Wiipoda dhe përjetoni një shije cilësore.


Wiipodi

Wiipod grozde

Wiipod Sensation Grape

Bli tani
Wiipod Mango

Wiipod Mango

Bli tani
Wiipod Mint

Wiipod Mint

Bli tani
Wiipod Strawberry

Wiipod Strawberry

Bli tani
Wiipod Tropical fruit

Wiipod Tropical fruit

Bli tani
Wiipod Tobacco USA

Wiipod Tobacco USA

Bli tani
Wiipod Virginia tobacco

Wiipod Virginia tobacco

Bli tani
Kthehu në fillim